Tiszteletem es bosi hogy bele szolok,nem rosz indulatboll irok
Regen mas volt(szomszedok egymashosz jartak,ma mar nem),valtozik a vilag mi is valtozunk.Regen en is sokat segittetem(es meg is kaptam a magamet).Ezert valtozunk es sokszor nem segitunk mason mert MINEKKK...
En igy latom a dolgokat es nem serteni akarok senkit.Ez a valo vilag,kinek jo kinek nem.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Én segítek mindig, ha itt vagyok. Még senkit nem hajtottam el. Pedig sajnos manapság csodaszámba megy ezt megköszönni. A többség azt hiszi, nekünk az a dolgunk, az éltet minket, hogy a csip-csup ügyeikkel foglalkozhatunk. Mikor ezt érezteti valaki bizony elszakad a cérna. Én teret engedtem mersynek, és annak a kedvességnek amit ? képvisel, csak azért, h ne legyen sért?dés. De nem szeretem, mikor valaki nem látja a fától az erd?t. Meg van a segítség kérés menete.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Dark halálra nevetem magam,,, Tudod nem rossz fejvagy csak az a baj hogy alapból nagy arcod van!
Mert régen nem voltál ilyen, nagyon nagyba fel?dtél s?t elvagy szállva magadtól
Szerintem nézd magadba neked kellene viselkedned n? vagy férfimódra nem nekem
Nagyon nagyra fel?dtél Büszke lehetsz magadra
Enyire szeretsz vitázni?
Bizonyára meg mutatod itt mindenkinek hogy milyen jó fejvagy hogy felment a pumba
Én feltudom fogni de te nem
De értelmetlen ugyet nagyra vinni ... ezt ezt te csinálod nem én ha felment a pumba csak azért mert igazam van.
Legalább mindenki lássa értelmetlen téma véget a nagy dark vitázni szeret
Dark Szerintem te szállj magadba! te vagy el szálljva
Mert akkor mi lesz törölsz?
Vagy mi lesz?
Az lesz a legjobb Tamás Dark hogy törölj
Büszke lehetsz magadra
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Szia Mersy!
Amugy sebaj, mert voltak a falon, De nem tudok mit tenni mert belle kell hogy szokjam a dologba
Köszönöm Kiscsibém a segitségedet megoldódot a baj a témában volt,,,, bizonyára csinálták az oldalt
Szia rambo! Kik voltak a falon akik nem segítettek? :) Ha megírod a nevüket, ?k maguk adhatnak választ miért nem segítettek. :)
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!