cs?váz. Nekem is van saját oldalam, de eszembe nem jutott azt itt, vagy máshol reklámozni. De embere válogatja. Szerintem had másolgassanak, attól még nem lesznek aktívabbak. A legtöbb amit elérhetnek egy saját téma a nevvükkel a szégyenfalon :D
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Itt nem a lopáson van a hangsúly. Hanem ahogy az egész dolgot kezelik. Leszólják a bels?kört, a szójátékokat,
stb, de ?k maguk azért létrehozzák. EZ ITT A LÉNYEG. Én örülök, ha mi vagyunk az az oldal, amit érdemes lemásolni. De akkor az alapvet? tisztelet és ?szinteség legyen már meg. Meddig tart annyit írni, figyi srácok, jók vagytok. Egész máshogy jönne le a dolog. Ez nem azt jelenti, hogy érdekel a véleményük. Csak az ellentmondások sorára hívnám fel a figyelmet. Amivel jócskán lejáratják magukat. Hiszen ha szerintem valami szar, azt nem fogom megcsinálni. Hazug, kétszín? az összes.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
?szintén kicsit ideges vagyok
Hogy miért? Mert nem tudom megérteni azt hogy miért vagyunk figyelmetlenek, Egyszer kéttszer kérnék segitséget de senki se érdekli a dolog. Mindenki maga oldja meg a gondjait.
Vagyunk néha páran de senki se érdekli hogy másik segitséget kér
Azért ne legyunk enyire, Hogy figyelmetlenkivül hagyjuk segitség kérés jó azért ha oda nézunk a másikra ezt én els? helyzetre teszem
Én nem tudom hogy mivan itt de régen ez nem volt..........
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Szia rambo!
Ez csak azért lehetet ,mert esetleg nem volt senki falon és nem látták a segitség kérésed.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!