Re: válasz

fegya963 wrote: Én ismerem HUmen történetét és elég érdekes dologgal állt el? a Bithumen staff ami engem is meglepett. De HUmen is nagy részben hibázott egyet és kapkodott.
Fegya963 igazadvan de ne firtasuk továb egy szónak egy a vége bh nekem nem kénemár soha! :D
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Tudod kedves Humen engem az

Tudod kedves Humen engem az lep meg, hogy kitiltanak, vagy törölnek, tökmindegy..de te máris meghivót vagy accot kérsz valakit?l, valahol, kockáztatva hogy az illet?t kidobják miattad??? ez az ami meglepett azért..
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Grat.

predator wrote: meghivot
adtam csereltem is
de accot nem
de nem vitatkozom veled
elvegre nem én zaroltam a fiokodat tradeles miatt
ugyhogy ne magyarazd a fa ugyeket mert naponta benne vagyok a faiparban
Gratulálok a melódhoz! :)
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Trade

""elvegre nem én zaroltam a fiokodat tradeles miatt""

Elég volt köszönjük, most kezd?dik a vita és a Tradelés, honan veszed hogy Trade? Hagyjuk ezt a Trade témát mert támadás lesz bel?le és csak mínuszolgatás!!!!!!!!!!!!!
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Re: Andromeda

andromeda wrote: Tudod kedves Humen engem az lep meg, hogy kitiltanak, vagy törölnek, tökmindegy..de te máris meghivót vagy accot kérsz valakit?l, valahol, kockáztatva hogy az illet?t kidobják miattad??? ez az ami meglepett azért..
Igazadvan kedves androméda de szerkeszteni akkartam már a csere ajánlatom mert még tegnap irtam fegyának hogy bh már nekem nem kel!
Mert amit szeretnék leszedni dolgokat ottvan nag és kis torrent oldalakon na szóval bh nálam off.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!