DiabloTorrent Vegyes/General Magyar/HU DiabloTorrent | Diablo | General | 2022 Review

Tracker neve​
Diablo | DiabloTorrent​
Tracker URL​
https://diablotorrent.net/​
Tracker Signup​
Meghívó / SMS regisztáció​
Bonus System​
Van​

Főoldal



Kategóriák



Ajánló



Rangok

 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Ezzel kapcsolatban szívesen meghallgatnám valaki véleményét, hogy mennyire éri meg tagnak lenni itt a többi magyar oldalhoz képest :)
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Szereted a reklámokat? Amikor nem tudod, melyik kattintásra, milyen reklám jön elő? Akkor ez a te oldalad!

Én nem használom, mert undorítónak tartom az oldalt, de itt is megtalálsz nagyjából mindent. Vésztartaléknak jó lehet, illetve szedtem már le még régebben olyan programot, ami ncoreon nem volt.

Én azt mondom azért, hogy ezen a pár magyar oldalon, ami a trackerlistában is van, érdemes azért benn lenni.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
AdBlockot használok, szóval én nem találkozom reklámmal. Továbbá bónuszpontokkal lehet reklámmentességet venni. Méretét és aktivitását tekintve, a 2-3. helyen van a magyar oldalak között, a szám attól válik függővé mely szempontokat nézzük. Méret, user szám. Aki kedveli a cam-os felvételeket annak az első helyen van, hiszen Cinema.zsozso ide tölt fel elsőként. Az XviD sem tiltott, és nincsenek preferált csapatok, szóval egy anyagból több is felkerülhet. Szóval lehetett volna komoly leírást készíteni, de lehet majd újra nyitom ezt a témát oszt pótolom.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!