Bűnügyi Dráma Dahmer - Szörnyeteg: A Jeffrey Dahmer-sztori

Inkább nem ajánlom senkinek.
Alapvetően jól kezdődött, már annak, aki szereti a több idősíkú és lassú történetvezetést, de aztán annyira idegesítettek a kitalált szereplők kitalált dialógusai (felületes ismereteim voltak az esetről, mivel anno komoly "faji" zavargásokat (is) váltott ki így sokfelé lehet róla olvasni) hogy 3 rész után elkaszáltam.
Igazából itt nem annyira zavaró, hogy főleg buzikról meg feka buzikról szól a dolog, mert a meggyilkoltak nagyobb része feka buzi (korántsem mind, volt fehér és latinó is) volt, az amúgy elég paradox, hogy ez az emberszerű lény pont rasszista nem volt mermivelhogy a feka buzi volt a zsánere.
Mondjuk annak, aki semmit nem tud az esetről akár be is jöhet.
Mindenki másnak viszont netflix csinált hozzá egy dokut is, amiben valós szereplők mesélnek valós eseményekről, ez már inkább ajánlható.
 
Szerintem viszont mindenki nézze meg akit érdekelt és csak utána kezdjen a dokuval. XD Elve egy sori volt a terv, ami magát a gyilkost mutatja be, nem pedig egy újságkivágásokon alapuló elbeszélő költemény. Ne gondoljuk, hogy csak mert igazi emberek vannak a kamera elé ültetve minden sor igaz lesz. XDD Rengeteg a hézag, és régen is csak tömködték őket meg találgattak. Még maga a kompetens gyilkos se biztos, hogy mindenben igazat mondott. Sőt ezer százalék, hogy nem. XD

Az én gondom inkább az, hogy megint arra játszunk, hogy a fehérek a hülyék, a tesok meg kb már az elején össze rakták a képet. Pedig elhihetitek hogy ha csak sejtették volna má ott helybe meglincselik. XDDD Még négy rész hátra van, de én azt kaptam amit vártam.

Egy beteg emberről készült beteg történetet amiben nem lesz happy end! Nyomasztó, olykor visszataszító, válaszokat lényegében nem tud adni, és szerencsére nem akarja a tettest sem felmenteni.

Persze ha nő vagy gyerek lett volna egyből ezer meg még háromszáz embert felsorakoztatnak aki jobban tehet róla. XD