Horror Kaland Fantasy Családi Boszorkányok

https://www.torrentek.org/utsv4/data/movies/LargePosters/z9z3z0gfr7Tn2SeAvpilO1fecU1.jpg

Title: Boszorkányok

Genre: Kaland, Fantasy, Horror, Családi

Director: Nicolas Roeg

Cast: Anjelica Huston, Mai Zetterling, Jasen Fisher, Rowan Atkinson, Bill Paterson, Jane Horrocks, Brenda Blethyn, Charlie Potter, Anne Lambton, Sukie Smith, Rose English, Jenny Runacre, Jim Carter, Roberta Taylor, Annabel Brooks, Emma Relph, Nora Connolly, Rosamund Greenwood, Angelique Rocas, Anne Tirard, Leila Hoffman, Brian Hawksley, Debra Gillett, Darcy Flynn, Vincent Marzello, Serena Harragin, Grete Nordrå, Elsie Eide, Kristin Steinsland, Merete Armand, Ola Otnes, Johan Sverre, Arvid Ones, Sverre Røssummoen

Release: 1990-05-25

Runtime: 91

Plot: Egy árván maradt kisfiú a nagymamájához kerül Norvégiába. Egy elegáns szállodában vesznek ki szobát, ahol különös vendégek gyülekeznek. Hamarosan kiderül, hogy nemzetközi boszorkánytalálkozó készül, amelynek résztvevői arról tanácskoznak majd, hogyan pusztítsák el a világ összes gyerekét.

Jó féle, ha valakinek kimaradt volna. :)
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
És ha az lenne azzal mi a gond? XD
Régi rajzfilmek élvezhetők voltak. Ne mondd nekem, hogy egy Macskafogót felnőtt ember létedre nem nézel meg bármikor. XD Mostani rajzfilmek már nem felnőtteknek készülnek sajnos. :( Nem is tudom melyik rajzfilmet láttam utoljára. Utóbbi 2évbe nem volt vállalható amibe belekezdtem volna.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!