Na ma black friday van. Ki hagyja magát átbaszni? XD
Remélem mindenki vett fel hitelt és nullázta már a bankszámláját XD
 
Én nézek tévét és egész évben Black friday van. XD Tudom, hogy van ennek egy hivatalos napja is, de könyörgöm, köze nincs a valódihoz. XD Amerikában szinte ingyen szerezhetsz ilyenkor műszaki cikkeket, itthon meg jobb esetben se. Ez egy irtózatos néphülyítés amit büntetnék is. Ennyi erővel egész évben hirdethetnének karácsonyi akciókat is. XD Vérlázítónak tartom, hogy úgy gondolják nekünk ennyi jár, mi kevesebbet érünk. Vagy legyen valódi Black friday, vagy ne legyen semmilyen.

Az egyik nap tv-ben az egyik nyominger azt találta mondani, hogy itt ugyan akkora örületlen van mint amerikába csak itt online várakoznak ezrek erre a napra. Már maga ez a mondat is a hazug reklám része volt. Ki kapja fel erre a fejét, ha egyszer egész évben azt nyomatják, hogy Black friday van egész héten. LOL Egész héten péntek. Nem akarom elhinni, hogy ez a kezdeményezés nem védett, és bármelyik barom kampányolhat vele akár mikor, akármilyen formában akármelyik napon XD

Vannak dolgok olcsóbban, de ez igaz bármelyik szaros akcióba. Mindent megvehetsz akár háromszoros áron is, és nem mondja nekem senki, hogy ez korrekt és törvényes.

Ezt a terméket kereste egy ismerősöm:


https://imgyukle.com/f/2021/11/19/kmUqsS.png

Ugyan az több féle áron XDD Halkan súgom meg, hogy amelyik a legolcsóbbak tűnik az a legolcsóbb XDD De akár háromszoros áron is megrendelhető ingyenes kiszállítással XD
 
Nyugi én is így vagyok vele. Egyébként büntetik őket, emagot is megbüntették, hogy össze vissza árazgatott (nem az eredeti árból adta az akciót), idei black fridayon hipp hopp megoldotta hát akkor az ajánlott fogyasztoi árat írja ki és ennyi XD Mondjuk a xbox series x hogy lehet náluk 360k, mikor mindenhol fele annyi az rejtély. XD De igen ezeket jobban kéne büntetni, mert tényleg úgy játszanak az árakkal, hogy akarnak.

De annyit mondok, ha nem lenne erre igény, akkor nem lenne. Az emberek ugyanúgy megveszik a felárazott vackokat black fridaykor mint eddig. Bizonyára, kevesebben, mint 5-6éve XD De mindig lesz az a réteg, aki bedől ezeknek sajnos. Az más kérdés, hogy nem kéne annyival letudni, hogy 2évente megbüntetik az alzát vagy az emagot XD Ami mellesleg ezeknek a cégeknek aprópénz XD Pl. sose hallottam még, hogy az auchant megbüntették volna, pedig ott aztán...

Amúgy az én kedvencem az alza nyári black friday XD De ezeket a 2hetes black fridayek is viccesek XD
 
Akkor most nekem hazudtál tegnap? Megígérted, hogy nem iszol!

De mondom mi a szitu. Black friday van, de nyugi több hétig tart, van időd elverni az összes pénzed olyanokra amire semmi szükséged.