Nagyon szép felajánlás!
Biztos lesznek többen is a 22 között akik tisztességesen használni fogják!
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Részben érthet?. Az is jó ötlet, hogy visszakerül a meghívóhoz.
Akkor, ha legközelebb meghívót keresek összeírom a 155 kérdésem és egy fogalmazást. XD
Majd meglátom a review készít? hova fog majd kapni :D Pontosan 155 kérdést fogok feltenni és pluszba írok neki 5 oldal szöveget.
Nálam, ha van kérdés sok merülhet egy torrent oldalról.

Más részt emberek nagy százaléka úgy se fog utána járni, lehet valaki a reviewt is lusta megnézni. Csak olvasott róla, milyen jó meg minden.
Tudom erre az lesz a válaszod: az ilyen ember ide nem kell :D
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Sajnos szerintem a legritkább esetben fog visszakerülni az acc a meghívójához,ha majd rájön hogy a bh is egy torrent oldal és nem fog prémium dobozos söröket kiadni a monitoron,mert beregelt.És nem hinném,hogy bárki is 155 oldalnyi kérdéssel keresné meg rewier készít?jét,bár ki tudja.A tájékozódás lehet?sége mindenki számára adott.Attól függetlenül még ha nem is tetszik majd neki és tradelni fogja a fiókot,persze nem biztos,hogy rossz kézbe kerül.Én a meghívókat ett?l még szívesen kiosztom és ne féljen senki kérni.Mindezt azért írtam,írtuk le hogy olyan emberek juthassanak be,akik tényleg tudják hogy mit kérnek és hová akarnak bekerülni.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
BudaésPest

155 kérdés, az 155 hsz. :D Szóval meg van beszélve.

zörg?fürge
Mint fentebb írtuk, még a jobbik eset, ha nem használja. XD Volt rá példa, hogy a traderek nem önként adták vissza, hanem apuci vissza zsarolta. XD Visszautasíthatatlan ajánlatot kaptak t?lem.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
BudaésPest

155 kérdés, az 155 hsz. :D Szóval meg van beszélve.

zörg?fürge
Mint fentebb írtuk, még a jobbik eset, ha nem használja. XD Volt rá példa, hogy a traderek nem önként adták vissza, hanem apuci vissza zsarolta. XD Visszautasíthatatlan ajánlatot kaptak t?lem.
Ezt már szeretem!ooj.,
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!