A múltat nehéz törölni, de az ember mindig az idő haladtával egyre jobbá válik.
Sok ember nem érti a felelősség szót és nem értik miért nem kapnak egy csettintésre meghívót oda ahova akarnak, de legalább te beláttad tévedésed, ez az emberiség nagy százalékának nem megy (tisztelet a kivételnek), és inkább nagy parádét csinálnak ebből.
Szóval plusz ponttal indulsz nálam, ha nagyon aktív vagy, hozzászólogatsz pár témához, akkor egyszer biztosan kapsz BitHUmen meghívót, meg más oldalakra is akár, szóval hajrá! :sörkoccint
 
okés, lehet, hogy tényleg naiv voltam... tényleg azt gondoltam, hogy itt valaki csak úgy megdob egy meghívóval. Kb egy évtizedig elvoltam egy osztott ncore accounttal, amit pár héttel ezelőtt tiltottak. Fogalmam nem volt, hogy ilyen melós bekerülni egy torrent oldalra. ár kezdem kapizsgálni...


igen azt már látom, hogy ez baromság volt. És még törölni sem tudom ezt a hozzászólásom.
Kimoderáltam. Amúgy nem kell meghívó, hogy torrentoldalra regisztrálj, van egy halom free reges torrentoldal, csak körbe kell nézni itt egy kicsit. Sőt lehet az igényeidet is kielégíti és nem kell sehova meghívó.

Az meg, hogy osztott fiókot használtál meg egyértelműen nem helyes.