Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Kezdésnek az is megteszi, ha az adathalászokat nem eteted finom fogásokkal.

Ez egy vita fórum, a torrentezésről, aki pedig aktív az oldalon az igényelhet zárt oldalakra is meghívót, de ez csak egy plusz az aktív tagoknak. Ahhoz, hogy valakibe megbízzunk valamennyire ismerni kell a másikat, ugyanis a meghívó felelőséggel tartozik a meghívóttért. Aki minden oldalon közzé teszi az email címét annak valószínű semmit nem adnak majd, szóval először a bizonságos internezést kéne megtanulni, utána visszatérhetünk a többire.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Obi barátomnak is teljesen igaza van, tegnap regeltél, nem fogsz azonnal meghívót kapni sehova, pláne nem BitHUmenre! Először le kell tenni valamit az asztalra, bizonyitani kell, hogy igenis megérdemled, és hogy elég kitartó vagy végigcsinálni ezt az utat a bizonyitás felé! ;)
Kellemes időtöltést nálunk!:)
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
okés, lehet, hogy tényleg naiv voltam... tényleg azt gondoltam, hogy itt valaki csak úgy megdob egy meghívóval. Kb egy évtizedig elvoltam egy osztott ncore accounttal, amit pár héttel ezelőtt tiltottak. Fogalmam nem volt, hogy ilyen melós bekerülni egy torrent oldalra. ár kezdem kapizsgálni...

Kezdésnek az is megteszi, ha az adathalászokat nem eteted finom fogásokkal.

Ez egy vita fórum, a torrentezésről, aki pedig aktív az oldalon az igényelhet zárt oldalakra is meghívót, de ez csak egy plusz az aktív tagoknak. Ahhoz, hogy valakibe megbízzunk valamennyire ismerni kell a másikat, ugyanis a meghívó felelőséggel tartozik a meghívóttért. Aki minden oldalon közzé teszi az email címét annak valószínű semmit nem adnak majd, szóval először a bizonságos internezést kéne megtanulni, utána visszatérhetünk a többire.
igen azt már látom, hogy ez baromság volt. És még törölni sem tudom ezt a hozzászólásom.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!