Email címet nem osztunk meg nyilvánosan. Ezért kimoderáltam a te érdekedben is. Ha nem működik az üzenetküldés jelezd a helpdeskben vagy próbálkozz később.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Szia!
"Nem tudok küldeni privát üzit, mert azt mondja hogy valami hiba van."
Ez részben esetleg megmagyarázná, hogy miért nem kaptam választ a két héttel ezelötti privát megkeresésedre írt válaszomra.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Mielőtt reagálna közlöm, hogy ezt ne itt beszéljétek meg. XD Előre is köszönöm.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Szia! Igazad van, majd a nem működő üzenetrendszeren keresztül...
Nem akarok én itt semmit megbeszélni, megállapítottam valamit, de ha zavar, töröld nyugodtan, nem fontos a kommunikáció lehetösége, vagy annak az elmaradása iránti érdeklődésemnek a kielégítése.

Csakszólok, hogy a #62-ben van egy 3. pont.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Biztosíthatlak róla, hogy minden működik. Ugyanis ha volt is némi hiba, az az üzenetküldést nem befolyásolta. Dave barátunk ötször is elküldte ezt az üzenetet privát. Szeretnél képet róla? Parancsolj:

https://i.ibb.co/B3rn79J/Screenshot-2022-06-26-at-23-58-35-Conversation-browser-TORRENTEK-org-UTSv4-Beta-version-Admin-contro.png

Ha pedig jeleztétek volna a hibát ahol kell és ahogy kell, már előbb is meg lett volna oldva. De minek írnánk oda ahova kell nem igaz?

Ha nem kaptál választ ennek nem ez az oka. Nem csak azért nem, mert a hiba mai, és amiről beszélsz pedig jóval korábban volt, hanem mint írtam A LEVELEK ATTÓL MÉG KIMENTEK.

Lehet, hogy a jövőbe látok, de ha a gyerek reagál te is reagálsz. De az is elképzelhető, hogy csak a tapasztalat mondatja velem, ugyanis a többi témát is offtengerré (OFF = túlzott, a témába nem illő tartalom) változtatjátok.

Minden téma jelzi nektek, hogy miről is van benne szó. Itt értelemszerűen bithumen meghívót lehet igényelni, minden más nem ide való. Ez most olyan, hogy a szoba közepére is szarhatunk, de célszerűbb a fürdőszobába intézni. Mindennek meg van a maga helye.

Lehet egymással kommunikálni, de ez nem írhatja felül a közösség érdekeit ami nem más mint hogy szép, rendezett témák legyenek. Mert aki ide jön az bh meghívót szeretne, nem pedig azt olvasni, hogy dave kinek mikor nem tud pm-et küldeni. Erről is mehet egy külön téma, Isten nyugosztalja.

Ha a dave gyerek a hibát ott jelzi ahol kell, nem pedig itt, akkor te most oda írod le amit ide, én pedig ott közlöm veled, hogy merre hány méter. Ha pedig ladis laus megérti miért írok és tiszteletben tartja a kérésem, akkor ez a bejegyzés sem születik meg. Tessenek megérteni milyen kevés is elég a káoszhoz.

Ha én is személyes sértésnek vennék itt minden szabálysértést itt kurva világ lenne. Szóval fordítva se kéne magunkra venni.


Mellesleg annyira nincs itt semmi megbeszélve, hogy már egy komplett beszélgetést áthelyeztem innen. Lehet tippelni ki kezdeményezte.

Szóval ne, gyerekek ezt ne. Legyen annyi elég, hogy minden hibát korrigálunk helyettetek és minden hülyeséget elnézünk. A kommentár nem hiányzik, ha akarok én is tudok hozzáfűzni. De gondolom senkinek se hiányzik.

Ha valamit kérünk, sőt előre meg is köszönjük, akkor tartsuk már tiszteletben. Persze vergődhetünk is, de mégis kinek jó az?
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!