Seed szerver Bemutatók Bestbox.be | Csomagok Már 660 Ft-tól - 900 Gb HDD

Akinek oldala fut nála, vigyázzon! Már csak azért is, mert az üzemeltet? folyamatosan lopkodja a jelszavakat, amiket ugye végig próbálgat paypalon, hátha sikerül valakit?l lehúznia a pénzt. Ezért persze hamarosan faszolni is fog, erre Én adom a garanciát :)
Gyönyör?!
Az ember sehol sincs biztonságban!Én ?ket nem használtam,de ezután sztem nem is fogom.nono.
 
Emlékeztek a PayPal pénz generátor levelekre? Azok is az üzemeltet? úriember szervereir?l mentek ki, majd hozzá mentette a jelszavakat. Ez volt a hobbija, hogy így húzzon le boldog-boldogtalant. Inkább bele se megyek, mert Én leszek a Pistike oldalak szemében a geci, mert le merem írni az igazságot.
Ja igen, azokról az oldalakról beszélek, akiknél ott a banner az ingyen szerverért, mert a kétezer forintos szervert is hitelre tudják csak meg venni...
 
...ne már...nincs egy rendes magyar szerver sem?! Ha rendes qrva sokért adja a szervereket, ami a töredék külföldön...ha olcsó a szerver, akkor meg tolvaj banda?! :-/
 
Csak a félreértések tisztázása miatt.
Mi nem árulunk VPS-t. Próbálkoztunk vele, de nincs megfelel? panelünk és szaktudásunk a szolgáltatás árulásához. Jelenleg 1 db vps szerver van kiadva, és ez a szám nem is fog n?ni a közeljöv?ben.
Bármilyen paypal és eféle szóbeszéd az hazugság, bárki is terjeszti csak lejáratni szeretne minket. Ha viszont arról az egy vps-r?l tényleg ment bármiféle kör e-mail vagy hasonló bárki írhat nekünk, és jelezheti, hogy mi történt, és ha igazak az állítások azonnali hatállyal törlésre kerül a szerver.
 
PayPal generátor.... inkább ne is próbálj menteget?zni. Hamarosan találkozunk. :)