nCore Az ncore reagált a Revolut botrányra!

Már elnézést de milyen "adomány" az amiről itt szó van? Az adományt az ember önként adja,akinek akarja, pusztán elismerés vagy köszönetképpen.
De a zsarolással kikényszerített "adomány", az mitől lenne "adomány"? :D
 
Na azért úgy ne csináljunk, hogy csak az támogatja őket, akit megzsarolnak. Biztos van olyan, aki szereti az oldalt és ezért adományozz. Ott a bithumen ott is lehet adományozni és nem kapsz érte semmit, max egy donor csillagot. Az, hogy jó pár oldal bizniszt csinált belőle az szomorú.

Régen ugyanis nem erről szólt, hanem hogy a projekt életben maradjon még sokáig. Az persze más dolog, hogy pl. ncore-on már ez pofátlanság, szánalmas dolog amit csinálnak, de senkit se kényszerítenek arra, hogy fizessenek, te döntöd el, hogy miután jól kibasznak veled még fizetsz is nekik vagy sem. Akinek van esze az nem fog, senki fejéhez nem tartanak pisztolyt, hogy fizessen.

Jó oké, ez a nem küldünk vissza pénzt is pofátlanság, de valljuk be hány ilyen eset lehet, amiért tényleg vissza kell küldeni? Miért fizetett valaki? Hogy újra aktiválják? És megkapta? Igen? Akkor mi a kérdés.

Gondolom mindenki kérné vissza a pénzt. Lehet azok is keresik őket akik a procornetet pénzelik, lehet akit újra aktiváltak megint inaktív lett és habzó szájjal követelőznek. Ki tudja mi vezetett oda, hogy ezt kiírják. Az is lehet, hogy sorba basznak át mindenkit. Ki tudja? Max ők, esetleg sejteni lehet.

Arkhív tartalmakon nagyon nagyon látszik a hanyatlás, szerintem ez sok mindent elmond. Biztos sokan nem fizetnek már nekik, mert úgy érzik lehúzás (mondjuk szerintem is addig fejik a tehenet ameddig csak lehet).
 
Nekem a tesómat rakták ki,pedig folyamatosan seedelt, méghozzá rengeteg torrentet. Az nem számít?
Így is ki lehet tenni valakit,csak mert nem lép be az oldalra? Úgy gondolom bárkivel megeshet, hogy 8 hétig nem tud vagy nem akar az oldalra belépni mert nem ér rá. De ha eközben folyamatosan seedel? Miért fizessen azért, hogy visszamehessen?
Ez nagyon szemét dolog szerintem is! A Revolutról meg én is csak rosszat hallottam.
De a sima bankártyámat se használnám soha egy torrent oldalon.Az nagyon rizikós!
Sok támogató akkor pártolt el a prémium vásárlástól, amikor megszüntették az SMS-ben igényelhető prémium vásárlást.
 
több mint érdekes. sztem vicc, illetve nem a közösségről szól már régen
 
nem tudom ki hogy van vele de nekem pl 10 dollar azert hogy ujra tag legyek sok, van eleg dolog boven amire koltsem azt a keves fizetesem
 
Négyezer forint a fizetésed? XD Imádom ezeket. Régen előadták mennyire fontos nekik az oldal úgy tarháltak. Ma kisírják mind a két szemük, hogy mekkora szar, nem ér meg nekik egy forintot se de azért adjon nekik valaki egyet. nem kaptok idióták mert az dupla fiók. Vagy fizettek vagy húztok a faszba. Ez az ncore üzenete és ezek a játékszabályok. Ilyeneknek biztos nem fogok online oktatást tartani arról, hogy miként lehet visszajutni, mikor látom, hogy egy darab cérnát nem rakna arrébb érte.

Kérjetek meghívót a felfüggesztett fiókotok mellé, aztán ahányan vagytok repültök. Igen, ezek a 15 éve torrentezők. XD