nCore Az ncore reagált a Revolut botrányra!



Sziasztok!
Tegnap írtuk meg, hogy akár az nKór támogatói is érintettek lehetnek egy a közelmúltban napvilágot látott adatszivárgásban:

Illetéktelen kezekbe kerülhettek az nCore támogatók adatai!


De mit szól ehhez az egészhez a mag? Nos az nKór rendkívül komolyan vette az ügyet és kiemelten kezelte, és még aznap reagált is erre, sőt olyan kérdésekre is válaszoltak amiket senki fel se tett. Szeretem mikor ennyire közlékenyek.
Főételként az index cikkének lebutított szájbarágós demó változatát tálalták. A desszert a szokásos, velünk nem történt és nem is történhet soha ilyen szöveggel szúrták ki a szemünket. Egyszerű nyelvezete pedig könnyen emészthetővé tette számomra az egészet ezért külön köszönet:


Macskafogó!
Köszönjük, de...
Olvass tovább...
 
Last edited:

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Én csináltam egy képfeltöltő oldalt. Ki akar támogatni? :D Amúgy tényleg elképesztő, hogy hová süllyed az oldal.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
nalam mar az is kiveri a biztositekot, hogy 2 honapig nem lepsz be, akkor felfuggesztenek, majd venned kell tagsagot, hogy ez megszunjon...

a helpdeskesek kajak nem normalisak, szamomra a warez mindig arrol szolt, hogy ingyen megszerez valamit az ember... persze volt egy masik FTP-s brigad is, akik penzt kertek a havi hozzaferesert, de persze nekem mindig volt 1:3 aranyban toltodo accountom mindenhova, szoval nekem ez sose kerult semmibe... errol most sem akarok leszokni, szerencsere amire szukseg van, azt megtalalom mashol is...

ezek utan mar csak mondjuk egy BitHUmen accountot szeretnek az ncore helyett, mert valahogy nem tartom fairnek, hogy en penzt adjak nekik, amikor a 2 honapos kihagyas kozben volt aktiv feltoltesem is, csak bongeszobol nem leptem be ;) letolteni ofc meg nem tudok mar toluk :D :D
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
De azért az ki van írva a nyitóoldalon, hogy biztonsági okokból pénzt nem adnak vissza. Érdekes nekik utalni biztosnágos, de ha valami miatt vissza kellene adni a pénzt akkor már nem? ez is árulkodó szerintem. Magyarán ha valami gebasz volt akkor így jártál.... Ez is milyen hozzáállás már....
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!