Általános Csevegő Témák Hírek a Nagyvilágból Ausztráliában életfogytiglant kaphat, aki szex közben titokban leveszi az óvszert

Nekem is beugrott ez ugyanis arról már én is hallottam hogy van ilyen törvény. De akkor nyilván említenék ezt a lényeges momentumot ha csak nem szándékosan hagyta le a szerző.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Ok, ez is lehet Guzu, de akkor meg minek ennyit b*szakodni (szószerint), meg is szúrhatja fertőzött tűvel a tömegben is. Sajnos már volt rá példa!
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
A tökét levágnám annak a faszkalapnak, aki ezt a ,,törvényt,, hozta, hogy neki már biztos ne kelljen koton
Mi az hogy megszabják szex közben mit lehet és mit nem??? Az ilyet akasztanám és agyonlőném, erre nem tudok mást mondani..
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Én tulajdonképen megtudom érteni a törvényhozókat is, bár az életfogytiglanit kicsit túlzásnak találom.
A probléma ott van, hogy odáig jutott a világ, hogy ilyen törvény meghozatalán kell dolgozni-agyalni.

Ha másnap reggel úgy dönt a hölgy, hogy jobb lett volna gumival,
akkor egy hazugsággal életfogytra becsukathat valakit?
DarkAngel gondolatait tovább fűzve, úgy indulsz el buliba hogy egy hátizsáknyi beleegyező nyilatkozat lesz nálad,
vagy az óvszerautomaták mellé kiraknak beleegyező nyilatkozat automatákat is? (lehet hooogy ezt szabadalmaztatnom kellene?)
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!