nCore Majomparádé Átverés az nCore és a Majomparádé prémium akció!

Az lenne a megoldás, hogy mielőtt valaki internetre téved, előtte kinéz egy oktatót, aki megtanítja őt netezni és természetesen a biztonságra is. Ahogy a kamu banki sms-nek, meg a kamu postai sms-t se ismerik fel, így itt a csalást se fogják. Egyik munkatársam is múltkor, tök lazán beakart lépni egy adathalász oldalra. Megdicsértem, mondtam neki akkor most cserélgetheted a jelszavaidat. Pedig kurvára átlátszó volt....

Meg most nem azért, én is ilyen fórumokról tájékozódtam torrentoldalak után. És még is felfogtam, hogy ez nem torrentoldal, sőt hasznosítottam az előnyeit, pedig akkor még fiatal voltam.

Azért egy 15-16éves gyerek nehogy már értelmesebb legyen, mint egy felnőtt... De mondjuk itt a fiatal meg az idős is egy kaptafa, ugyanúgy segg hülye. Aki úgy regel valahova, hogy azt se tudja hol van az nem értelmes ember, lehet ezt akárhogy magyarázni...

Amúgy két fajta ember dől be ezeknek:
1. A teljesen hülyék
2. A figyelmetlenek (de ők se az okosok körét gyarapítják, az jellemzi őket hogy össze vissza kattingatnak ész nélkül).

Én pl. ha egy ismeretlen gyanús oldalon akarok fizetni, előtte érdeklődök, a google teljesen jól kiadja ezeket az oldalakat, akár a gyakori is elég lehet hozzá, pedig az is az alja...

A lényeg lényeg, aki ezeknek bedől azok nem az okos emberek. Nem kell rutin se ehhez, hogy érezd, hogy ez átverésnek tűnik, ha gyanús, akkor meg nem fizetek érte, hanem körbe kérdezek.

Aki meg lusta, mert falakba ütközik, mert rá kéne szánni 5percet az inkább ne regisztráljon torrentoldalra. Emlékszem én mennyi időt elcsesztem informálódásra... Hát nem 5percet... Ha valamit szeretnél foglalkozz vele és ne a sült galambot várd.

Ha minden felhasználó témája alá beírnék egy free reges oldal linkjét, azért kíváncsi lennék, hány köszönöm és hány regisztráció születne. Én nem tippelek sokat... Ezek az emberek legalább 70%-ban a selejtet képviselik, ilyenekkel kár foglalkozni. Meghívót meg nem adunk minden jöttmentek, egyrészt mert le se fog szarni utána téged, megkapta amit akar utána akár meg is dögölhetsz. Másrészt meg, ha így tenne valaki, lehet nem sokáig lenne fiókja.

Ha valaki nem akar fórumozni, akkor szerezzen máshonnan meghívót. Ennyi, semmi se kötelező. De tőlünk tuti nem kap olyan, aki nem mutatott itt aktivitást.

Régen is rizikós volt bármilyen idegent meghívni. De most? Na ne vicceljünk... Felszabadult a sok hülye a netre, nem úgy van ám mint jó pár éve, az a idő már elmúlt. Egy zárt torrentoldal sem a selejtekre kíváncsi és mi sem...
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Értek én mindenkit, még talán együttérzést is érezhetnék azokkal, akiket átvertek, sőt találkoztunk oldalunkon már olyan esetekkel is mikor pont értelmes személy esett áldozatul, és azokkal "beszélgettünk" is. De már az illető tudta, hogy mit kell tennie. Van az a mondás (amivel nagyon nem értek egyet): Segíts magadon, s az Isten is megsegít. Namármost én átírom a kedves újonnan jötteknek : Segíts magadon, s a torrentek.org is megsegít. :) Mit is jelent ez? Semmi újat az ég alatt, amit már nem említettünk volna meg. Mi vagyunk a Kezdet és a Vég. A segítség már eleve adott mindig, hiszen mindenről tájékoztatva vannak "báránykáink". A tiszta, őszinte cikkekben érthetően megtalálható az Igazság. És merem remélni, hogy sokan élnek a lehetőséggel és segítenek saját magukon, mert mi annál többet nem tehetünk, mint amennyit teszünk. De azt is merem állítani, hogy soha nem kergettünk el olyan személyeket, akik segítségünket kérték. Legyen akár arról szó, hogy egy torrent oldalra szerettek volna bekerülni vagy megszűnt oldalak után kutakodtak. Atyai türelemmel magyarázzuk sokszor el nekik a tényeket meg a lehetőségeket.

Summa Summarum
"Halljátok! Íme, kiment a magvető vetni. Amint vetett, némely szem történetesen az útszélre hullott. Jöttek a madarak és felcsipegették. Más szemek köves talajra hullottak, itt nem volt elég a föld. Csakhamar kikeltek, mert nem kerültek mélyre a földbe. De aztán, hogy forrón sütött a nap, kiszáradtak, mert nem eresztettek mélyre gyökeret. Voltak szemek, amelyek bogáncsok közé hullottak. Amint a bogáncsok megnőttek, elfojtották, ezért nem hoztak termést. De volt mag, amely jó földbe hullott. Ez amikor kikelt és kifejlődött, termést hozott, az egyik harminc-, a másik hatvan-, a harmadik százszorosat. Akiknek van füle a hallásra, hallja meg!” ( Jézus)
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Én igazából a majomparádé prémiumot nem értem már önmagában se.
Néha-néha töltök fel oda is egy-egy torrentet, inkább csak hobbiból. Na ez elég ahhoz, hogy hónapok óta a felső 3%-ban legyek.
Az NC-t értem, ott hatalmas mennyiségű tartalom van és az esetek többségében akár 500+ megabit letöltési sebesség, ami ott nincs azt gyakran tényleg verejtékes megtalálni külföldön is, ergo akár pénzért is megér(het)i, de a majomparádé prémiumot azt egyszerűen nem értem.
Mondjuk netes helyre és szigorúan és kizárólag a virtuális kártyát használom amin akkor és csakis akkor van egyenleg amikor épp fizetek vele valamit, szal. még csak lemondanom se kellene, úgyis mindig visszapattanna az üres alszámláról, a fizikai kártyát és a mögötte lévő számlát neten nem használom soha és senki másnak sem javaslom.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Oké Angyalka, ha csak ez kell: KÖSZÖNÖM! Megköszönöm nektek az összes cikket, az összes leírt mondatotokat még ha nem esett is jól egynémely! Köszönöm a kitartásotokat, hogy újra és újra le tudjátok írni: ez egy FÓRUMOLDAL! Köszönöm a segítséget amit tőled kaptam amikor kellett! Köszönet illet benneteket azért, hogy van hova fordulni ha okos dolgokat akar az ember olvasni erről a világról, a tájékoztatásért! Sajnos nem értik, nem érzik át a feelingjét ennek az oldalnak akik csak betévednek, de erről nem ők tehetnek! Ha rántott húst akarsz enni, hiába tesznek eléd rakott krumplit! Én kérek elnézést a nevükben, és KÖSZÖNÖM, hogy vagytok!
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Nem minden a látszat. A sok feszültséget humorral oldjuk fel. Aki eddig jött és kérdezett, mindig kapott egy oldalt ahol free reg van. De nagyon nem mind1 ki miként áll a dolgokhoz.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!