Tapasztaltam már én is Engin3 szarkavarásait...Belémkötött egy tag akinek nem tetszett egy játékhoz írt kritikám (masszívan le is kurv@ @nyázott miatta). Mondtam neki, hogy ez az én véleményem erről és ha nem tetszik akkor tovább lehet görgetni.
Erre hívta Engin3-at aki flegma stílussal számonkért. Mikor rákérdeztem, hogy miért engem vesz elő megfenyegetett. Akkor durrant el az agyam és mondtam neki, hogy ha nem tud moderátorként reálisan ítélkezni és viselkedni akkor tegye inkább zsebre a rangját mert nem érdemli meg. Erre warn-t dobott nekem.
Az az Engin3 egy masszív csicska
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Ezzel most csorba esett a becsületemen mert eddig végig azzal példáztam, hogy csak akkor ismerik fel a személyeskedést ha ott a "kurva anyád". XD Erre nem megcáfol az élet? Hiába én mindig a legjobbat feltételezem és még túl is becsültem őket XD

Amúgy siva pont ennek az Engin3-nak kelt a védelmére, pedig nem bántottuk, csak pár hibájára felhívtuk a figyelmet. De az az érzésem, hogy sivának meg az a dolga, hogy tisztára mossa.

Nem egyformák a képességeink, de akinek nem megy a szövegértés, az kicsit szánjon több időt bizonyos helyzetek megértésére és kezelésére. Vagy kérjen segítséget, másodvéleményt.

Erről egy történet jut eszembe. Egy pistike oldal tulaját akartam elérni, volt egy ajánlatom XD Jött a tulajhelyettes, hogy vele kell beszélnem. Elmondtam, hogy felveszem őket a tracker listánkra bannerért cserébe.

Erre a válasz.. Küldjem a közleményt, és ő is küldi a sajátjukat. Mondom én nem közleményt akarok cserélni, és leírtam újra miért jöttem. A válasz.. Küldi a közleményt.. Mondom nincs valaki akivel beszélhetnék? Azt mondja de, ő vele kell mert ő a tulajhelyettes. Ezt értem, de te láthatóan nem amit én. Így mit kezdjek veled? Erre jött a tulaj és elintéztük :D
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
... akinek nem megy a szövegértés, az kicsit szánjon több időt bizonyos helyzetek megértésére és kezelésére. Vagy kérjen segítséget, másodvéleményt.
https://kephost.net/p/2021/27/832_2d4ba4fc99be.png

Annak kimondottan örvendek, hogy járnak nyelvtan oktatásra... ;)
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Szerintem barátom hagyd el a hajót, ne hogy megtorolják. XD De jó látni h a nevelésem eredményes és azért megfogadják a tanácsaimat. XD
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!