klipek és videók A legszomorúbb dal, ami a lelket tépi, a kétségbeesés fokozata.

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Ehhez tartozik egy történet: Nagyon régen volt egy oldal, a neve Játék-Zóna. Ezen az oldalon igazi jó közösség alakult ki, sokan alig vártuk, hogy egy fárasztó nap végén "falazni" menjünk. Volt ott rádió, voltak kvízek, és olyan dolog, amellyel azóta sem találkoztam sehol: Játék adatbázis. Ide bármelyik felhasználó beküldhetett játék adatlapot és bónuszpontot kapott jutalmul. Már akkor nagymama voltam, nagyon érdekes volt nekik, hogy egy nagyi torrentezik, kiemeltek, kaptam egy VIP rangot. Ez megpecsételte a további sorsom, örökre ehhez a világhoz kötött. Aztán...vége lett az oldalnak. karel a fejlesztő és a tulajdonosok összevesztek, és karel közölte, hogy lekapcsolja az oldalt. Könyörögtem neki, éjszakákat sírtam át, de hajthatatlan volt. Az utolsó éjszakán a jelenlegi párom (aki admin volt ott) ezt a dalt küldte nekem a rádióban. Elbúcsúztam az üzenőfalon mindenkitől. Másnap nem volt oldal. Próbálkoztunk, csináltunk egy újat ezután, de azok az idők, azok az emberek már sosem tértek vissza. Feladtam. Nemrég írtam karelnek, hogy emlékeztessem: van egy ember a világon aki azóta is átkozza a nevét. Nem vagyok haragtartó ember, WT-nek is megbocsájtottam azóta, sőt(!) de ezt az éjszakát amíg élek nem felejtem el! Az akkori dalküldő már a társam az életemben, így abból az oldalból egy kis darabot birtoklok azóta is :)
https://www.youtube.com/embed/8RQO6SFOEk0?wmode=opaque
 
Last edited:

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Ez egy olyan szám, amin sírni tudnék, és egyszer ez majdnem meg is történt, nem szégyellem bevallani.. Aki kiváncsi, hogy miről szól, keressen rá a szövegére, és ha nem megy az angol, tegye be a forditóba, egyből meg fogja érteni miről van szó..
https://www.youtube.com/embed/qjuEXKwnkLE?wmode=opaque
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!