nCore A csodatrackeren már egyből warnolnak, ha feliratról kérdezel

Ezek amolyan átgondolatlan tüneti kezelések, nem látják a kiváltó okokat. Ha az embereknek így a kényelmes, őket kéne kiszolgálni, nem a széllel szembe pisálni mindenáron. XD

Ez olyan mint mikor a kommenteket törlik, mert nem a fórumba írnak. XD Pedig össze lehetne a kettő kapcsolni, hiszen a többség nem fog keresni egy másik témát ahova leírja azt amit az adott filmhez vagy játékhoz akart.
 
Szerencsére én már végleg levagyok tiltva...soha nem tudok véleményt irni...ez van...csak örvendek ennek! ;)
 
Én eddig se oda írtam a véleményem mégis letiltottak. XD Mellesleg veszélyesnek tartom egy olyan közegben kérdezni, ahol a pincérnek van mindig igaza nem pedig a vendégnek. XD

Kicsit olyan ez most mint a botok működése. Ha ott a felírat vagy a seed kifejezés egy mondatban, má egyből megy a warn. Minek is merülnénk el az okokban és a mondatok tényleges jelentésében. XD
 
Figyeljetek már, nekem azért vonták meg végleg a hozzászólásomat, mert Flood... :fetrengveröhög Nincs is ilyen magyar szó! :fetrengveröhög persze az nem volt baj, hogy a hozzászólásaim eltűntek, mert jött a preferált csapatok munkája....tehát ha én kiteszem a véleményemet több helyen azon filmről (sdhun,sdeng, hdhun, hdeng...stb) az szabályt sért! Emiatt vették el a jogaimat! :szmájli-fegyver::bruhaha

Mi a szart beszélünk itt bármiről is? Mikor melyiknek ahogy áll fel úgy fogja basztatni az embereket ott! :bruhaha