nCore A csodatrackeren már egyből warnolnak, ha feliratról kérdezel

Ez kb olyan kérdés mikor jön ki az xyz film. Akkor amikor valaki megosztja. Ugyanazt a kérdést válaszolgatni milliószor mert az userek nem tudnak utánaolvasni elég fárasztó lehet.
Ha az lenne a kérdés hogy miért van pár perc eltérés a hang és a felirat között az már konstruktívabb komment.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Mellesleg teljesen értelmetlen bárhol is bármit is kérdezni, vagy gondolatokat véleményeket kifejteni. Én személy szerint mindent annak tartok! Akárki megcáfolhat... ha én is saját magamat megcáfolom, az csak azért van, mert ez a megismerés, vagy csak egyszerüen hülyét csinálok magamból... Peace! :sörkoccint
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Érdekes, ha valaki berakja a filmhez, hogy itt a felírat, ezért nem jár bünti. De az aki megszokta, hogy ez megtörténik és már elvárja, és kéri, azért igen.

Akkor feliratokat se lessen oda betenni, mindenki keresse a fórumban meg a neten. Tök logikus, miért lenne egy helyen XD Akinek meg van esze a fórumot messziről elkerüli. XD
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Ne érezzük azt, hogy ez ilyen egyszerű, mert igaz csak egyszer fordult elő, de volt olyan hogy volt egy sorozat, amit elkezdtek fordítani, de az illető abba hagyta, én feltúrtam a netet utána miért nem folytatja, és utána néztem máshol van-e fordítás. És egyszer én is rákérdeztem, hogy várvató-e fordítás, mert volt már rá példa máskor, hogy megválaszolták. Ezek a kérdések nem annyiból állnak azért, hogy "Van felirat?". Van, ami tényleg hasznos tud lenni. És az, hogy egyből megy a warn se értek teljesen egyet.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Érdekes, ha valaki berakja a filmhez, hogy itt a felírat, ezért nem jár bünti. De az aki megszokta, hogy ez megtörténik és már elvárja, és kéri, azért igen.

Akkor feliratokat se lessen oda betenni, mindenki keresse a fórumban meg a neten. Tök logikus, miért lenne egy helyen XD Akinek van esze a fórumot messziről kerülje el. XD
Mondjuk ezen én is elgondolkoztam, valaki beteszi a feliratot, az nem gond, de ha valaki tisztességesen érdeklődik, az már megérdemelt egy warn-t. Bolond világ...:confused:
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!