nCore A csodatrackeren már egyből warnolnak, ha feliratról kérdezel

Mellesleg én még néha belenézek az ottani szabályokba, de egy ideje ezt tartom a legdurvábbnak, el nem fogadható:

"A moderálásról:

• A Staff bármely tagjának joga van megadott indok nélkül felhasználót törölni, warnolni vagy bármely jogát megvonni. "

Ezt az Általános etikett szabályoknál olvashatod!
És szerintem ez totálisan szabad kezet ad egyes staff tagoknak az önkényuralomra. Ezek főleg olyan emberek, akik a valós életben kisebbségi érzetben szenvednek...ott élik ki bántalmaikat, sérelmeiket. Inkább mennének el dolgozni, ha pedig nem tehetik, akkor üljenek le a seggükre!
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Hát ez hatalmas XD Mondjuk hozzáteszem külföldi oldalakon se indokolnak legtöbb helyen XD Mondjuk ott is csak az internet pöcegödre szintű oldalaknál van így legtöbbször XD Szomorú, hogy az ncore is efelé tart vagy már ott is van...
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Nekem is úgy rémlik, hogy már elég régen él ez a szabály. Az más kérdés, hogy nagyon nem mindegy, hogy milyen kontextusban hangzik el a felírat szó. Az meg. hogy ki mire kap warnt bizonyíthatóan egyén függő.

A korrekt az volna, ha ugyan azért vétségért mindenki büntetést kapna. Ez viszont nem így van. Van egy szokás ami szerint moderálnak, (egy admint idéztem) és ez felülírja a szabályzatban leírtakat. Amit ezek után totál felesleges is olvasni.

Mert a szabályzat azért van, hogy elolvasd és ha mindent úgy teszel ahogy ott leírtak nem lehet gondod, mert a szabályok nem csak a rendet óvják hanem téged is. Nos ez a gyakorlatban ismét nem így van. Mehet a személyeskedés, a provokálás, aztán ha nem tetszik mehetsz Isten hírével. Ez nem az oldal szabálya, sőt ellentételes vele de a gyakorlatban mégis létezik. De a megszoksz vagy megszöksz elv ide is igaz. De nyilván rendben van, hogy illedelmes művelt embereket proli bunkók kikezdenek, és a vezetés konfliktus kezelése, hogy ne háborogj nem vagy te tenger.

A probléma minden a két esetben ugyan az. Mégpedig hogy a vezetőség csupán felületes, mondhatni tüneti kezelést végez.

Ha valaki kikel magából nem azt nézik, hogy mi az oka, ki provokálta ki, hanem azt, hogy az illető nem rendeltetésszerűen viselkedik. Ha valaki feliratot kér warnolják mert ez szemetelés. XD A tüneti kezelés pedig láthatóan szart sem ér, a problémát nem oldja meg.

Ha valaki tök normálisan viselkedik mindenkivel, és a viselkedése akkor változik meg mikor egy egyén piszkálni, sértegetni kezdi, akkor vajon mit kéne tenni? A kiváltó okot megszüntetni. Főleg, ha az illetőnek nem egy hasonló ügye volt már, szemben az áldozatával akinek nulla. De ha valaki megszokja a szarszagot onnantól kezdve nem zavarja. De aki most lép be a szobába annak viszont csípi a szemét.

Ha én azt látom, hogy minden ötödik emberke feliratot keres, szabályzat ide vagy oda, akkor egyszerűbb megadni nekik. Nem gondolom, hogy egy bazi nagy felírat van vagy nincs opció megoldhatatlan lenne az adatlapon. De mivel nem a támogatási oldalról beszélünk, fejlesztve úgy sem lesz. XD

Mellesleg ez se oldaná meg egészen problémát, mert aki körül se néz és nem olvas, az úgy is megfogja kérdezni, hogy van e felírat, viszont lehet vele mérsékelni az ilyen beírások mennyiségét. Egyszerűen 8 - 10 év után el kéne menni kicsit más irányba.

Az ncore staff -nak az logikus, hogy a fórumba kérjék, a többségnek meg az, hogy az adott filmnél. Kérdem én érdemes a széllel szemben vizelni? Ez nem olyan kérdés, ami aztán semmilyen formába nem vág a témába és tűzzel vassal irtani kéne. Az oldalnak is érdeke, hogy ha van felírat közzé legyen téve mert többen fogják az adott filmet leszedni. Belinkeled neki ha van felírat, és közlöd ha nincs. Nem gondolom, hogy feliratot kérni vagy erről érdeklődni annyira távol állna a témától.

Ha valóban egy nyolc éves tiltásról van szó, akkor viszont szemmel látható, hogy nem igazán jött be. Nem oldja meg a problémát, csak több munkát ad a moderátoroknak.

Meglehet nézni bizonyos cikkeinknél, hogy hány oda nem illő megjegyzés érkezik, pontosabban hányan kérnek bennük meghívót:

https://www.torrentek.org/2019/07/09/ncore-meghivo-ingyen/

Mégse kezdem őket warnolni meg tiltogatni mert nekem nem kell rá 8 év, hogy megértsem, hogy nincs értelme. Néha leírjuk mi a helyzet és kész. Szóval ismerjük mi jól a problémát, csak mi szerintünk agyalni is rajta XD

Sajnos én valahogy nem látom az ncore ellenségét a sok feliratot kéregető világtalanban..Segítségre szorulnak, és ha a szabályzatban ez vagy az tiltva van, akkor a moderátor linkelje és írja be nekik ezredszer is ha ez könnyebb mint válaszolni. Mellékesen súgom meg, hogy a válasz kevesebb idő mint warnolni és moderálni, de gondolom kevésbé élvezetesebb. XD

Szóval egy a lényeg, a szuper 8-10 éves szabály nem oldotta meg a felírat kéregetésének a problémáját. Szóval olyan kb mintha nem is lenne ilyen szabály.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Ha volt is ilyen szabály eddig nem ebben a formában, ugyanis eddig nem warnoltak miatta, szóval vagy mégis csak változott vagy eddig nem foglalkoztak vele. Más opció nem igen van. Mondjuk én még mindig nem értem ez kinek fáj... Most direkt megnéztem 1-2 sorozatot is, ami 2019, 2020-as és egyik sem volt moderálva.

Amúgy felirat kéréses topik is még csak 7éve van kb. , ami még mindig nem 8 és nem is 10. Szóval nem tudom a szabály mikori lehet, de látszólag 0 értelme van ezek szerint...
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!