BudaésPest

Staff
Moderátor
Feb 9, 2015
5,730
708
Líra
54,244
Szóval pár hónapja nem így volt ez. És nem tudom abba mi a megvetendő, ha valaki rákérdez valamire?

1. Nem mindenki fórumozik.
2. Nem mindenki tudja hol keresse.
3. Mikor változott sunyiban a szabályzat? Vagy én maradtam le valamiről?
4. Miért suhan egyből a warn? Nem lehet privátba figyelmeztetni az illetőt?

Szóval, ha én érdeklődök, hogy jelenleg van-e aki fordítja, mert mondjuk, ha nincs le se szedem, akkor az miért is rossz? Megjegyzem azt se tudtam, hogy van erre külön fórum.... Bezzeg a minősíthetetlen viselkedés a többi film, sorozat adatlapon az megengedett azzal nincs gond. Mert, most aki teli spammeli ilyenekkel, hogy "Felirat?" "Felirat mikor?", mert ilyenből is sok van, még azt mondom jogos is lehet, legyen figyelmeztetve vagy írni nekik, hogy ezt ne, bár ezzel se értek 100%-ban egyet. Mert azt hittem, hogy a komment szekció arra van, hogy a torrenttel kapcsolatos dolgokról kommenteljünk, és hogy van, nincs, fordítás lesz-e, ki a fordító szerintem ehhez hozzá tartozik. Tényleg kezd ez az ncore rossz irányba haladni, ha ilyen kicsinyes dolgokkal is elkezd szórakozni...

A képek megtekintéséhez regisztrálnia kell

szappanoskrumpli

UTS VIP
Legenda
Mar 23, 2016
1,583
72
Líra
870
Ez kb olyan kérdés mikor jön ki az xyz film. Akkor amikor valaki megosztja. Ugyanazt a kérdést válaszolgatni milliószor mert az userek nem tudnak utánaolvasni elég fárasztó lehet.
Ha az lenne a kérdés hogy miért van pár perc eltérés a hang és a felirat között az már konstruktívabb komment.

foreverozzy

Moderátor
Staff
Moderátor
Sep 3, 2020
1,520
214
45
Kolozsvár
Líra
14,664
Mellesleg teljesen értelmetlen bárhol is bármit is kérdezni, vagy gondolatokat véleményeket kifejteni. Én személy szerint mindent annak tartok! Akárki megcáfolhat... ha én is saját magamat megcáfolom, az csak azért van, mert ez a megismerés, vagy csak egyszerüen hülyét csinálok magamból... Peace! :sörkoccint