Status
Limitált ideig lereagálható téma! Már nem fogad további válaszokat.
aktivalom a premium tagsagot csak kell talaljak valami ilyen egyszeri hasznalatos kartyat, mert nem merem a rendes kartyamat
 
Sajnos ncore-ra nem fognak meghívni, mert elfogják venni az illető meghívási jogát + törlik a fiókod, mert dupla fiók. Vagyis semmi értelme nem lenne regisztrálnod. Ha nem akarsz donatelni nekik, akkor csak az új net+gép segít és ha eldobod a régi fiókod teljesen.
Szóval akkor nekem lehetne újra reggelni xD új gépem és netem van xD
De nem akarok , nem akarom elkapni az enkórt xD elég a holdkór xD
 
Last edited:
Szeretem mikor a gyakorlatban van alkalmazva a tananyag. XD

https://www.torrentek.org/utsv4/threads/a-megfelelo-kerdesek.535990/
 
Érdekess üzenetek vannak itten, én ugy tudom tapasztalat is hogy ha nem vagy aktív 1 évig is akkor sem fognak bannolni vagy bármi mert nem egy seed kötezelett oldal így ha nem is vagy aktív a seed miatt nem fognak törölni + ha törölni akarnak kapni fogsz emailban értesítést amit 100% hogy látthattad még akkor is ha hónaponként nézed az emailt. És ha valahova akkor az ncore érdemes pénzt költeni hogy vissza vegyed a profilod mert megbízható én mondjuk nem szoroltam rá hogy keljen pont mert kvízekkel össze tudtam kukázni ha kell 1 meg hívó árátés némelyik nem volt nehéz. És igaza van buda kollégának vannak sok oldalak bithuman,bithorlo ahol tudsz kérni filmet igaz kicsit nevetséges magas áron de tudsz és így meg tud lenni az adott dolog amit keressel. Vagy videa ami divatos és ingyenes és nem kell hozzá torrent oldal. Ez az én véleményem lehet nagyon sok helyböl vérzik de azért én is hozzá járulok a segítséghez.
 
Status
Limitált ideig lereagálható téma! Már nem fogad további válaszokat.