Azért ne térjünk el a tárgytól, ami nem más, hogy én egy különleges ember vagyok. XD Régen volt valami fórumuk ahol télen és nyáron egyaránt lehetett jelentkezni. Persze lecsekkoltak, nem volt veszélytelen viszont többnyire eredménytelen. Én magam is erről az oldalról kerültem be buda barátom jóvoltából. Szóval aki itt aktív annak bármi lehetséges.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Most zárták le a toborzást pár hónapja XD Szerintem egy ideig nem fognak újra toborozni, beadni beadhatsz ismerőst amúgy még azt nem tiltották le, csak onnan azért nem könnyű bejutni, és ugye akkor az ip-t is le kell adni. Meg elég jó profillinkek kellenek oda.
Igen én is tudok róla, hogy nem rég lett bezárva a toborzás, ennek ellenére hallottam, hogy vannak ilyen teveik a közel jövőre, persze nem lehet tudni, mi lesz belőle.
Persze lecsekkoltak, nem volt veszélytelen viszont többnyire eredménytelen.
Igen, sajnos ez a nagy veszély ezzel az oldallal, hogy minden információt megpróbálnak előkeríteni rólad amikor jelentkezel. Elég alaposak, nem rövid idő, amíg eldöntik, hogy beengednek-e. A legtöbben nem hiszem hogy szívesen kiadják az összes profil linküket, viszont ha egyet is eltitkolsz, könnyen lehet hogy rájönnek. Valamint lehet, hogy pont az ő kis nyomozásuknak köszönhetően derül ki, hogy nem úgy kerültél be az adott oldalra, ahogy azt a szabályok előírják...
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!