Sziasztok! Idén is vihető pár ITS meghívó. A feltételek egyszerűek. Olyan felhasználók közül választom ki a szerencséseket akik idén érték el a legenda rangot. Sok sikert mindenkinek.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Minden az adott felhasználó igényeitől függ. Aki azért akar bejutni, hogy a létező összes oldalt kiváltsa az csalódni fog. Aki viszont pár ritkaságra, vagy professzionális avatarokra vágyik annak bőven jó. Továbbá nem egy oldal tart a fórumban toborzást, olyanra is amire más tracker nem:

https://www.torrentek.org/utsv4/threads/meghivos-forumok-torrentoldalakon-index.522281/

Akik az elit körökhöz tartoznak pedig azért akarnak bejutni, hogy ugyan azokkal a tagokkal ugyan azokról a dolgokról csevegjenek.

De hogy ne legyen a téma totál off, egy its meghívó "máris" elkelt:
https://www.torrentek.org/utsv4/threads/fidelcastro-intheshadow-invite.523766/#post-3035073

Fidel régi tag a ti-ről, és számos bemutatót köszönhetünk neki. Szóval itt a támogató státusz effajta hozzájárulással is elérhető. Hiába elég korrupt vagyok. XD Aki tesz értünk azért mi is teszünk.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Nem láttam még sose, hogy valaki ide meghívót osztogatna, nem hittem volna, hogy pont egy magyar közösségben fogok erre példát látni XD Ráadásul úgy tudom, hogy csak különleges tagok tudnak ide meghívót küldeni. Remélem adsz lehetőséget majd jövőre is a bejutásra :D
Ez az oldal tud még v.mit vagy csupán epenis növelő?:)
Egyáltalán nem csak epenis növelő. Egyrészt ennek a trackernek van az egyik legjobb invite fóruma. Másrészt elvileg a céljuk, hogy a tagok számára jó minőségű encoding tutoriáljaik legyenek, amire igaz hogy a többségnek nincs szüksége, de van akinek (pl. nekem) elég nagy kincs. Szóval azt képzelem, hogy sok beszélgetés folyik ott erről, amiből sokat lehet tanulni. Sajnos az ilyen dolgok szinte mind csak PTP, HDB-n találhatók meg, ahová most már szinte lehetetlen bekerülni. Bár úgy néz ki most már ez az iTS-re is igaz sajnos, de hallottam arról pletykát, hogy lehet újra elkezdenek majd toborozni, de ha el is kezdenek, nem lesz könnyű bekerülni.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!
Most zárták le a toborzást pár hónapja XD Szerintem egy ideig nem fognak újra toborozni, beadni beadhatsz ismerőst amúgy még azt nem tiltották le, csak onnan azért nem könnyű bejutni, és ugye akkor az ip-t is le kell adni. Meg elég jó profillinkek kellenek oda.
 

Figyelem! Szexuális ragadozók az nCore-on! Kattints a képre!

Szexuális ragadozók az nCore-on!